Tore Strindberg skulpturer i gips

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRINDBERG, Tore (1882-1968): 2 st, "Crocus flickhuvud" resp "13 år", signerade, gips, höjd 37 rsp 54 cm

Skador

121475

2012-02-16