Dan Wolgers Elis Eriksson litografi
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WOLGERS, Dan (född 1955): Nedtagningen från korset, signerad och daterad Dan Wolgers -98, 247/290, litografi, bladstorlek 58x43 cm, samt ERIKSSON, Elis (1906-2006):"Till återvinning", färglitografi, 42x52,5 cm
Hanteringsveck, smärre kantskada
121520
2012-02-17