Dan Wolgers Elis Eriksson litografi

Klubbat för:

950 SEK

1 200 SEK

WOLGERS, Dan (född 1955): Nedtagningen från korset, signerad och daterad Dan Wolgers -98, 247/290, litografi, bladstorlek 58x43 cm, samt ERIKSSON, Elis (1906-2006):"Till återvinning", färglitografi, 42x52,5 cm

Hanteringsveck, smärre kantskada

121520

2012-02-17