Maria Miesenberger litografi

Maria Miesenberger litografi
Maria Miesenberger litografi
Maria Miesenberger litografi
Maria Miesenberger litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIESENBERGER, Maria (född 1965): Träff, signerad och daterad Maria Miesenberger -99, 92/290, färglitografi, 39x38 cm

Veck efter gem

121523

2012-02-17