Starkvinsglas omkring 1800

Starkvinsglas omkring 1800
Starkvinsglas omkring 1800

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

STARKVINSGLAS, 4 st, omkring 1800, blått glas, höjd 11,5 cm

Nagg, ett glas med lagning

121532

2012-02-17