Christer von Rosen blandteknik
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VON ROSEN, Christer, (född 1928): "Bild som framställer em felaktig uppfattning om förhållandet mellan konst och verklighet", "tempera och plastgubbar", monogramsignerad CvR 66, 18x28 cm
Skador
121584
2012-02-17