Christer von Rosen blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VON ROSEN, Christer, (född 1928): "Bild som framställer em felaktig uppfattning om förhållandet mellan konst och verklighet", "tempera och plastgubbar", monogramsignerad CvR 66, 18x28 cm

Skador

121584

2012-02-17