Bestick i förgyllt silver

Bestick i förgyllt silver
Bestick i förgyllt silver
Bestick i förgyllt silver
Bestick i förgyllt silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 3 st., GAFFLAR, 4 st., förgyllt silver med skaft i agat, England, 1800-talets början, längd 18-21 cm

121604

2012-02-17