Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Ivar Lo-Johansson", signerad och daterad H Viksten 76K (Karlavägen), blandteknik, 53x40 cm, avbildad i boken "Passioner i urval", bok medföljer
Zustandsbeschreibung
121609
2012-02-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner