Hans Viksten blandteknik

Hans Viksten blandteknik
Hans Viksten blandteknik
Hans Viksten blandteknik
Hans Viksten blandteknik
Hans Viksten blandteknik
Hans Viksten blandteknik

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Ivar Lo-Johansson", signerad och daterad H Viksten 76K (Karlavägen), blandteknik, 53x40 cm, avbildad i boken "Passioner i urval", bok medföljer

Zustandsbeschreibung

121609

2012-02-17