Vaser i porslin Pia Rönndahl för Gustavsberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3+4 st, tre signerad Pia R (Rönndahl), en daterad -87, Gustavsberg, porslin, höjd ca 21 cm

121630

2012-02-18