Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HJORTH, Bror (1894 -1968): "Ivar Lo-Johansson", signerad och daterad Bror Hjorth 35, blyerts, 53x40 cm Proveniens: Ivar Lo-Johanssons samling
Veck
121634
2012-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här