Bror Hjorth blyertsteckning

Bror Hjorth blyertsteckning
Bror Hjorth blyertsteckning
Bror Hjorth blyertsteckning
Bror Hjorth blyertsteckning

Klubbat för:

13 000 SEK

4 000 SEK

HJORTH, Bror (1894 -1968): "Ivar Lo-Johansson", signerad och daterad Bror Hjorth 35, blyerts, 53x40 cm Proveniens: Ivar Lo-Johanssons samling

Veck

121634

2012-02-17