Wille Weberg oljemålning
Vollendet
2012-02-18
121663
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
WEBERG, Wille (1910-1995): "Järnvägsbron....", signerad Weberg, olja på duk, 46x55 cm