Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WEBERG, Wille (1910-1995): "Järnvägsbron....", signerad Weberg, olja på duk, 46x55 cm
121663
2012-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här