Olle Nyman oljemålning
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NYMAN, Olle (1909-1999): "Stilleben med thekanna", signerad O Nyman, olja på duk, 38x49 cm
Utställd Riksförbundet för bildande konst 1947, Ateljé Olle Nyman Nacka 2008
Smärre färgbortfall
121671
2012-02-18