Rustning
Klubbat för:
126 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
RUSTNING, tysk, 1600-tal, halvrustning med stormhuva och handskar, delvis svärtad, bröstplåten och handskar med Nürnbergstämpel samt MG, höger brösthalva med graverad örn
Skador, lagingar, kompletteringar
121762
2012-02-20