Rustning

Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning
Rustning

Klubbat för:

126 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

RUSTNING, tysk, 1600-tal, halvrustning med stormhuva och handskar, delvis svärtad, bröstplåten och handskar med Nürnbergstämpel samt MG, höger brösthalva med graverad örn

Skador, lagingar, kompletteringar

121762

2012-02-20