Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
VISIRHJÄLM, 1500-tal, på senare 1900-tals helrustning, monterad på ställning, total höjd 180 cm
Skador, lagningar, kompletteringar
121763
2012-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här