Visirhjälm och rustning
Klubbat för:
35 000 SEK
Arviointi
35 000 SEK
Kuvaus
VISIRHJÄLM, 1500-tal, på senare 1900-tals helrustning, monterad på ställning, total höjd 180 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar, kompletteringar
121763
Päivämäärä:
2012-02-20