Tanto

Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TANTO, Japan,1800-tal, nagasa 23,2 cm, med graverade silverbeslag och lack, signerad kodzuka

121765

2012-02-21