Ragnvald Magnusson olja

Ragnvald Magnusson olja
Ragnvald Magnusson olja
Ragnvald Magnusson olja
Ragnvald Magnusson olja

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAGNUSSON, Ragnvald (1904-1984): "Hamnbild med segelbåtar", signerad Ragnvald M, olja på duk, 50x60 cm

121774

2012-03-06