Matbord i senempire

Matbord i senempire
Matbord i senempire
Matbord i senempire
Matbord i senempire
Matbord i senempire
Matbord i senempire

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, senempire, höjd 75, diameter 130 cm, 7 iläggsskivor varav en i mahogny, bredd 54 resp 55 cm, kartong med bordsskydd medföljer

Fanérskador

121817

2012-02-19