Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
GRAFIK (5) bla Palle NIELSEN (Danmark 1920-2000) och Christer von Rosen (född 1928), delvis signerade, etsningar/träsnitt, varierande mått
121818
2012-02-19