Grafik Palle Nielsen Christer v Rosen

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

GRAFIK (5) bla Palle NIELSEN (Danmark 1920-2000) och Christer von Rosen (född 1928), delvis signerade, etsningar/träsnitt, varierande mått

121818

2012-02-19