Grafik Wahlberg Kåks Reuterswärd

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIK (3), Ulf WAHLBERG, (född 1938), Olle KÅKS (född 1941), Carl Fredrik REUTERSWÄRD (född 1934), signerade, litografier, 22x17, 41x28 samt 24x20 cm

121823

2012-02-19