Mimmo Paladino linoleumsnitt 1993

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALADINO, Mimmo (född 1948): Komposition, signerad, numrerad och daterad Mimmo Paladino 71/100, linoleumsnitt, 70x49 cm

121835

2012-02-22