Teglashållare i silver

Teglashållare i silver
Teglashållare i silver
Teglashållare i silver
Teglashållare i silver
Teglashållare i silver
Teglashållare i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEGLASHÅLLARE, silver, reliefdekor med svanpar, sovjetiska stämplar, skärslipat glas, 1900-talets första del, höjd 13 cm, vikt ca 120 g

121841

2012-02-22