Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEGLASHÅLLARE, silver, reliefdekor med svanpar, sovjetiska stämplar, skärslipat glas, 1900-talets första del, höjd 13 cm, vikt ca 120 g
121841
2012-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här