Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARSENIUS, Sam (1857-1912): Häst, signerad o daterad Sam Arsenius 1887, olja på duk uppklistrad på pannå, 22x30 cm

Dukskador

121877

2012-02-22