Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLAYTON, Joseph Hughes (verksam 1891-1929): Thatched Cottage with a Girl in the Garden, signerad J Hughes Clayton, akvarell, 28x43 cm
121882
2012-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här