Primus Mortimer Pettersson

Primus Mortimer Pettersson
Primus Mortimer Pettersson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Frösö sjukhus, signerad PMS, akvarell, 31x40 cm

121889

2012-02-22