Bo Furugren oljemålning

Bo Furugren oljemålning
Bo Furugren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FURUGREN, Bo (samtida): Häst i skog, signerad och daterad 1980-94, olja på duk, 53x72 cm

121897

2012-02-22