Huntingtable Henscher

Huntingtable Henscher
Huntingtable Henscher
Huntingtable Henscher
Huntingtable Henscher

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, sk huntingtable, George Henscher, mässingsplatta, höjd 53, 126x40 cm, totalbredd 82 cm

Slitage, ringmärken, repor

121910

2012-02-22