Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DIVERSE FOTOGRAFIER, 1900-talets början, bl a 34 st tyska flygmaskiner mm, 3 st bilar, motorcykel, ångaren "Allan", 9 st stereobilder mm
Smärre skador
121924
2012-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här