Fotografier

Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIVERSE FOTOGRAFIER, 1900-talets början, bl a 34 st tyska flygmaskiner mm, 3 st bilar, motorcykel, ångaren "Allan", 9 st stereobilder mm

Smärre skador

121924

2012-02-26