Göran Brunius oljemålningar

Göran Brunius oljemålningar
Göran Brunius oljemålningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUNIUS, Göran (född 1911), (2 st): Skärgård, Möja resp Skärgård, signerade GB, olja på pannå, ca 18x23 cm vardera

121936

2012-02-22