Maja Setterberg olja

Maja Setterberg olja
Maja Setterberg olja
Maja Setterberg olja
Maja Setterberg olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SETTERBERG, Maja (1876-1950): Allmogeinteriör, signerad och daterad Maja Setterberg 1946, olja på duk, 45x33 cm

121946

2012-02-22