Astrid Setterwall Ångström oljemålning
Vollendet
2012-02-22
121964
| Höchstes Gebot | 6 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SETTERWALL-ÅNGSTRÖM, Astrid (1895-1982): Självporträtt, signerad och daterad a tergo 1920, olja på pannå, 21x15 cm