Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): På stranden i Nice, signerad Madeleine Pyk, 87/250, färglitografi, 68x49 cm

121968

2012-02-22