Fåtöljer i björk

Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk
Fåtöljer i björk

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, björk

tyget med slitage och fläckar

121985

2012-02-24