Jukka Väntinen mezzotint

Jukka Väntinen mezzotint
Jukka Väntinen mezzotint

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): Motspår, signerad, daterad och numrerad J. Vänttinen 2010, 53/180, mezzotint, bladstorlek 50x28 cm, oramad

122034

2012-02-23