Piedestal bemålad

Piedestal bemålad
Piedestal bemålad
Piedestal bemålad
Piedestal bemålad

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL för 9 krukor, omkring 1900, bemålad, höjd 102 cm

skador, slitage

122057

2012-02-24