Bordspendyl 1800-talets slut
Valmis
2012-02-23
122077
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, förgylld metall, längd 37 cm, pendel och nyckel finns
Urtavlan med skador, glas saknas, skada