Folke Truedsson skulptur

Folke Truedsson skulptur
Folke Truedsson skulptur
Folke Truedsson skulptur
Folke Truedsson skulptur
Folke Truedsson skulptur
Folke Truedsson skulptur
Folke Truedsson skulptur
Folke Truedsson skulptur

Klubbat för:

5 800 SEK

2 000 SEK

TRUEDSSON, Folke (1913-89): Triad, monogramsignerad F.T., metall och sten, totalhöjd 43 cm, Triad står även som offentlig skulptur i Vänersborg

Nagg på sockel

122088

2012-02-23