Klubbat för:
5 800 SEK
2 000 SEK
TRUEDSSON, Folke (1913-89): Triad, monogramsignerad F.T., metall och sten, totalhöjd 43 cm, Triad står även som offentlig skulptur i Vänersborg
Nagg på sockel
122088
2012-02-23