Oljemålning kyssen

Oljemålning kyssen
Oljemålning kyssen
Oljemålning kyssen
Oljemålning kyssen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter Kronberg: Romeo och Julia, otydligt signerad och daterad 1923, olja på duk, 120x70 cm

122101

2012-02-23