Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
RZEWUSKI, Lech (född 1941): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo 1970, blandteknik på pannå, 122x99 cm
Zustandsbeschreibung
122107
2012-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner