Damarmbandsur, Jaeger-Le Coultre

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAEGER-LE COULTRE, manuellt damarmbandsur, 1960-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk nr 1728274, silverfärgad urtavla med streck, boett av guld 18 k, armband i doublé, diameter 23 mm, garantibevis utfärdat 1965, i originaletui

Fungerar, baksidan med gravyr daterad 1963

122121

2012-03-25