Damarmbandsur, Jaeger-Le Coultre
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAEGER-LE COULTRE, manuellt damarmbandsur, 1960-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk nr 1728274, silverfärgad urtavla med streck, boett av guld 18 k, armband i doublé, diameter 23 mm, garantibevis utfärdat 1965, i originaletui
Fungerar, baksidan med gravyr daterad 1963
122121
2012-03-25