Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nordafrikansk pojke i profil, bär signatur, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x25 cm
Veck, fläckar
122149
2012-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här