Målning 1900-tal
Valmis
2012-02-23
122149
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nordafrikansk pojke i profil, bär signatur, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x25 cm
Veck, fläckar