Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nordafrikansk pojke i profil, bär signatur, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x25 cm

Veck, fläckar

122149

2012-02-23