Kjell Fristedt oljemålningar

Kjell Fristedt oljemålningar
Kjell Fristedt oljemålningar
Kjell Fristedt oljemålningar
Kjell Fristedt oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRISTEDT, Kjell (född 1927): Kustlandskap, 2 st., signerade, olja på pannå, 28x23, 23x28 cm

122169

2012-02-23