Ytterkruka Ewald Dahlskog

Ytterkruka Ewald Dahlskog
Ytterkruka Ewald Dahlskog
Ytterkruka Ewald Dahlskog
Ytterkruka Ewald Dahlskog

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERKRUKA, glaserat stengods, "Tellus", signerad Ewald Dahlskog, Bo Fajans, höjd 20 cm, diameter 24 cm

Nagg

122218

2012-02-23