Roland Svensson färglitografi
2012-02-24
122238
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 54/250, färglitografi, 33x42 cm