Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
REKLAMSKYLT, 1900-talets första del, "Lager af äkta drufviner från J.C. Teilmann & Co", glas med ekram, total storlek 152x66 cm
Obetydliga skador
122244
2012-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här