Affärsskylt

Affärsskylt
Affärsskylt
Affärsskylt
Affärsskylt

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REKLAMSKYLT, 1900-talets första del, "Lager af äkta drufviner från J.C. Teilmann & Co", glas med ekram, total storlek 152x66 cm

Obetydliga skador

122244

2012-02-26