Väggrelief Karl-Heinz

Väggrelief Karl-Heinz
Väggrelief Karl-Heinz
Väggrelief Karl-Heinz
Väggrelief Karl-Heinz

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGRELIEF, Karl-Heinz Schultz-Köln, Arabia 1950-tal, signerad Schultz-Köln, 44x 18 cm

Mindre nagg

122254

2012-02-27