Adrian van Arkel oljemålning

Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKEL, Adrian van (född 1924): Motiv från Katarina på söder, signerad V Arkel, olja på duk, 81x65 cm

122259

2012-02-24